درباره تراویا

اینترنت ابزاری قدرتمند برای جستجو و کسب اطلاعات لازم در تمامی امور مربوط به سفر و گردشگری می باشد. سرعت بالا، سهولت کار، صرفه جویی در وقت و هزینه و موارد بسیار دیگر ، تمامی میتوانند از ویژگی های کاربرد اینترنت در برنامه ریزی قبل از یک سفر باشند. سیستم های فروش آنلاین خدمات مسافرتی از عمده ترین نیازهای صنعت گردشگری میباشند که با گسترش اینترنت و دسترسی همگانی آن و درکنار آن رشد خدمات بانک ها در پرداخت های اینترنتی پا به عرصه گذاشته اند .

امروزه در تمام دنیا برنامه ریزی یک سفر اعم از پیدا کردن یک محل مناسب، سفارش بلیط، رزرو هتل و .. می تواند به راحتی و بدون دردسر به صورت آنلاین صورت گیرد. بهره مندی از خدمات گردشگری آنلاین باعث میشود تا مسافران بتوانید اطلاعات کامل و دقیقی از تمامی جزئیاتی که مرتبط با مقوله گردشگری و سفر است به دست آورند، اطلاعاتی اعم از ساعت پرواز ها، خدمات قابل ارائه در حوزه گردشگری همچون رزرو هتل و اماکن اقامتی، و کسب اطلاع از انواع امکانات گردشگری و توریسم و ... خدمات و سرویس های مسافرتی آنلاین می تواند توسط آژانس های مسافرتی، خطوط هوایی، ارائه دهندگان خدمات اقامتی، هتل ها، شرکت های مسافرتی و گردشگری و .. برای مسافران و گردشگران فراهم گردند همچنین آژانس های مسافرتی تقریبا تمامی سرویس هایی را که یک آژانس مسافرتی به شکل سنتی ارائه میدهد را می توانند بصورت آنلاین و دقیق ارائه دهند.

Travia خدمات گردشگری روز دنیا را با امکاناتی بی نظیر فراهم می سازد و برای اولین بار در ایران محصولی منحصربفرد جهت مدیریت فروش و رزرواسیون آنلاین آژانس ها و شرکت های خدمات مسافرتی فراهم نموده است . تراویا از ابتدای طراحی و پیاده سازی ، بازارهای جهانی را مدنظر داشته و برای نیل به این هدف با شرکت هایی که در زمینه خدمات گردشگری در دنیا حرف اول را میزنند مکاتبات فراوانی داشته است و توانسته اقدامات بسیار مثبتی با همکاری این شرکت ها انجام دهد.

عمده اهداف Traviaبه قرار زیر میباشند :
• تبدیل شدن به یکی از سیستم های تحت وب ارائه دهنده خدمات گردشگری در منطقه خاورمیانه.
• گسترش شعبات و نمایندگی خدمات در کشورهای همسایه
• ارائه بستر GDS جایگزین بومی برای شرکت های هوایی داخلی